У Києві відбулося підсумкове засідання Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security »- першої жіночої платформи щодо примирення

У Києві відбулося підсумкове засідання Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security »- першої жіночої платформи щодо примирення

Сьогодні, 12 грудня, в Києві пройшло підсумкове засідання Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security »першої ініційованої жінками платформи для діалогу щодо примирення і питань мирного врегулювання військового конфлікту на Сході України.

«Сьогодні на Kyiv Global Summit народні депутати, лідери громадських думок і експерти, підняли найгостріші питання – як досягти примирення і домогтися прогресу на шляху встановлення миру в Україні. Сьогодні питання реінтеграції людей і територій, які постраждали від війни – головні в порядку денному всіх небайдужих до майбутнього країни політиків і громадських діячів », – зазначили організатори Kyiv Global Summit.

У підсумковому засіданні Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security »взяли участь українські та іноземні гості – народні депутати, представники міжнародних інституцій, лідери громадських організацій. В ході дискусії вони обговорили питання досягнення миру в Україні в умовах майбутніх президентських і парламентських виборів, роль громадських організацій, міжнародних інституцій та жіночих об’єднань в миротворчому процесі.

«Майбутні президентські і парламентські вибори можуть кардинально змінити ситуацію в країні і стати маркером готовності політиків розпочати глобальний суспільний діалог про ті виклики, які сьогодні стоять перед нашою країною. Це шанс для нашої країни повернути мир і ми зобов’язані його використовувати. Жінки України готові стати рушійною миротворчої силою в країні – ми вибудовуємо майданчик постійної глобальної комунікації і я впевнена – об’єднавши всі наші зусилля і можливості, ми допоможемо повернути Україні мир »- резюмувала Наталія Королевська.

Нагадаємо, 5 жовтня в Києві відбувся Kyiv Global Summit, в якому взяли участь понад 700 українських та іноземних гостей – депутати Європарламенту, представники міжнародних організацій, іноземних дипломатичних місій, народні депутати України, міські голови, лідери думок, керівники громадських і правозахисних організацій.

Поділитися: