Первый телемост женщин-лидеров Kyiv Global Summit: Привлечение женщин к миротворчеству даст возможность Украине остановить войну и вернуть мир на Восток!

Питання участі жінок в мирних переговорних процесах став однією з головних тем телемосту жінок-лідерів Kyiv Global Summit, який об’єднав близько 3 тисяч українок зі всіх областей і жінок-лідерів Великобританії, Грузії, Литви, Ізраїлю та інших країн. До інтерактивної дискусії приєдналися депутати Європарламенту, народні депутати України, представники уряду, експерти, лідери жіночих і громадських організацій.

«На жаль, політики-чоловіки при владі так і не змогли знайти той ефективний мирний шлях, який зміг би об’єднати країну, повернути території і примирити людей. Саме тому сьогодні важливо залучати жінок до мирних переговорів і домогтися дотримання Україною Резолюції Ради Безпеки ООН тисячі триста двадцять п’ять », – зазначила співголова МДО« Жінки. Світ. Безпека »Наталія Королевська.

Наталія Королевська також зазначила, що сьогодні жінки України об’єднуються на Національної платформі «Жінки за Мир», миротворчої майданчику Kyiv Global Summit, ініціюють прийняття «жіночих» мирних законопроектів і регулярно здійснюють гуманітарні місії в «червону» зону Донбасу.

«Ми – жінки України, з властивим нам материнським підходом, готові очолити громадський діалог – про примирення, збереження єдності країни і соціальний захист людей. Адже найважливіше – це зберегти країну – заради майбутнього наших дітей та України », – сказала в своєму виступі співголова Національної платформи« Жінки за Мир »Марина Кінах.

«Жінок рідко запрошують до участі в мирних переговорах, але ж саме вони можуть зіграти істотну роль в розв’язання конфлікту на Сході. Ми підтримуємо зусилля українок по відновленню миру в Україні дипломатичним шляхом, і готові бути головними союзниками жінок України на цьому шляху », – наголосила під час відеоключенія з Нью-Йорка Ренді Девіс, директор гендерного підрозділи програми розвитку ООН.

Поділитися: