КГС Наша мета – виробити і здійснити конкретні кроки з відновлення миру на Сході

КГС Наша мета – виробити і здійснити конкретні кроки з відновлення миру на Сході

Наталія Королевська: Наша мета – виробити і здійснити конкретні кроки з відновлення миру на Сході

Про це заявила народний депутат України Наталія Королевська під час зустрічі учасників Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security », яка відбулася сьогодні в будівлі Верховної Ради України.

«На майданчику Kyiv Global Summit« Women. Peace. Security »ми дали старт загальнонаціональному діалогу – про примирення, реінтеграції, соціальний захист мирних громадян. І ми готові продовжувати нашу спільну роботу. Наша мета – виробити і здійснити конкретні кроки з відновлення миру », – зазначила Наталія Королевська, співголова міжфракційного депутатського об’єднання« Жінки. Світ. Безпека ».

 

Нардеп підкреслила, що сьогодні процес досягнення миру знаходиться в двох площинах – суспільно-політичної та соціально-гуманітарної. Тому важливо створити відповідні групи на платформі Kyiv Global Summit – Комісію з примирення і реінтеграції, і Робочу групу щодо забезпечення соціального захисту мирних громадян.

«Упевнена, що учасники Платформи щодо примирення зможуть запропонувати конкретні заходи, які будуть підтримані суспільством і всіма учасниками політичного процесу. А Комісія з соціально-гуманітарних питань зможе реалізувати проекти по забезпеченню допомоги мирним громадянам, які проживають в зоні конфлікту, переселенцям. Це вкрай важливо, адже питання світу не можна відкладати «на потім», його потрібно вирішувати зараз », – резюмувала опозиційний політик.

Поділитися: